IoT (Nesnelerin İnterneti) Şirket Liderlerinden Öğrenin

IoT (Nesnelerin İnterneti) Şirket Liderlerinden Öğrenin

Günümüzde, IoT (Nesnelerin İnterneti) çok talep görmektedir ve IoT’ yi şirket liderlerinden öğrenmek için zaman ayırarak ihtiyacınız olan bilgiyi öğrenebilirsiniz. En iyi konuşmacıları, içeriği ve etkileyicileri bulmak ve takip etmek, en yeni trendler ve güncellemelerden haberdar olmak için anahtarınız olacaktır. Şirket liderlerini işinizi öğrenmek ve büyütmek için bir rehber gibi kullanarak kendinizi eğitebilirsiniz. Hadi Derinlere dalalım ve birçok IoT öğrenme olanağı bulalım. Aşağıda bana Nesnelerin İnterneti girdisini ve çıktısını öğrenmem için yardım eden şu anki favori liderlerim hakkında bilgiler bulunmaktadır.

Nesnelerin İnterneti hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
1.Johan den Haan

Johan’ ın şu anki pozisyonuyla başlayalım, Şu anda, O Mendix’ teki Baş Teknoloji Sorumlusu’dur. Johan teknoloji olayları ile ilgili konuşuyor ve firma stratejilerini yönetiyor. Akıllı uygulama, nesnelerin interneti, yazılım mühendisliği ve çok daha fazlası gibi pek çok trend hakkında konuşmayı seviyor. @Twitter Johan Den Haan‘ ı takip edebilirsiniz.

2.Tony Fadell

Tony, Nest Kurucusu (IoT Cihazları ile Ünlü). Haziran 2016’ da Google’ dan istifa etti. Konu Nesnelerin İnterneti çözümleri, IoT deneyleri ve IoT gelişmiş iş yatırım getirilerine gelince, Tony en iyisini yapar. @Twitter Tony Fadell‘ i takip edebilirsiniz.

3.David Stephenson

David, Informa Power’ ın Genel Müdürü. Ayrıca IoT’ in David’ in yapısında olduğunu söyleyebiliriz, çünkü IoT’nin yardımıyla her zaman teknoloji alanında yenilikçi fikirler sunmaya çalışır. @Twitter David Stephenson’ u takip edebilirsiniz.

4.Chris Anderson

Chris, bir drone üretim şirketi olan 3D Robotics’in CEO’su. Chris, Wired Magazine de, teknoloji hakkında yazılar yazar. @Twitter Chris Anderson‘ı takip edebilirsiniz.

5.Dion Hinchcliffe

Dion, Başkan Yardımcısı ve Baş Analisti, @Cteltellation Research Inc. Hinchcliffe, Yeni C-Suite, Dijital Çalışma Alanı ve Nesnelerin İnterneti (IoT) için liderlik stratejileri sunmaktadır. @Twitter Dion Hinchcliffe‘ i takip edebilirsiniz.

6.Andy Stanford-Clark

Andy, IBM’de IoT’li bir haberci olan seçkin bir mühendis. Stanford-Clark çoğunlukla Nesnelerin İnterneti’ nin farklı yönlerini anlamalarına yardımcı olmak için müşterilerle birlikte çalışır. Ayrıca müşterilerin bireysel işletmelerine fayda sağlamak için kendi IoT’ lerini entegre etmelerine yardımcı oluyor. @Twitter Andy Stanford-Clark‘ı takip edebilirsiniz.

7.Sarah Cooper

Sarah’ı Amazon Web Services’de @GM IoT Solutions’de bulabilirsiniz. Sarah, en sevdiğim etkileyici IoT’lerden biri. Hepimiz Amazon’un dünyanın en iyi e-ticaret satıcılarından biri olduğunu biliyoruz. Sarah, Amazon’un iş dünyasında IoT’yi nasıl kullandığını gösteriyor. @Twitter Sarah Cooper‘ı takip edebilirsiniz.

8.David Blaza

Blaza, Informa Power’ın Genel Müdürüdür. David, piyasadaki güncel ve en yeni trend teknolojilerini ve Nesnelerin İnterneti ile ilgili blogları vermeye çalışıyor. @Twitter David Blaza’yı takip edebilirsiniz.

9.Kevin Ashton

Kevin Ashton IoT’ nin en şefkatli babası olarak seçildi. Ashton, tanınmış Auto-ID Center’ı birlikte kuran vizyon sahibi bir teknoloji uzmanıdır. IoT alanında “sıfırdan zirveye” gelmek istiyorsanız, Kevin’i izlemelisiniz. @Twitter Kevin Ashton‘ı takip edebilirsiniz.

10.Jürgen Schmidhuber

Jurgen, NNAISENSE’de Baş Mühendisidir. Schmidhuber, Long Short-Memory Memory (LSTM) geliştirilmesinin ardındaki Advance Yapay Uygulama ile ilgili alanda çalışmaktadır. @Twitter Jürgen Schmidhuber‘i takip edebilirsiniz.

11.James Whittaker

James, Seçkin bir Mühendis, @Microsoft. İnsanlar ne zaman Nesnelerin İnternetindeki deneylerden bahsetse, James Whittaker akla geliyor. Microsoft’taki rolü, gelişen IoT ekosistemindedir. @Twitter James Whittaker‘i takip edebilirsiniz.

12.Stacy Higginbotham

Stacy bir Upleap asistanı etkileyicisidir ve MIT Tech Review, PCMag, Fortune, Worth ve Gigaom gibi dergilere katkıda bulunur. @Twitter Stacey Higginbotham’ı takip edebilirsiniz.

13.Amber Case

Amber, Portland’daki Esri Merkezinin Müdürüdür. Her zaman teknolojide yenilikçi fikirler buluyor ve bireylerin günlük yaşamını etkiliyor. @Twitter Amber Case’i takip edebilirsiniz.

14.Tamara McCleary

Tamara, Thulium’un kurucusu ve CEO’su. McCleary, IoT alanında birçok başarıya sahiptir ve Onlytica’nın Top 100 IoT etkileyicileri listesindedir. @Twitter Tamara McCleary‘i takip edebilirsiniz.

15.Claire Rowland

Claire, O’Reilly tarafından tasarlanan blogun bir yazarı ve UX(Kullanıcı Deneyimi) danışmanı olarak çalışıyor. IoT’yi çevreleyen faaliyetler hakkında bilgi vermeyi sever. @Twitter Claire Rowland‘ı takip edebilirsiniz.

Özetle:
Dijital pazarlama alanındayım ve şirket liderlerinin ve etkileyicilerinin gücünü biliyorum. Liderleri ve işlerini bilen IoT etkileyicileri tarafından yönlendirilirken, kendi işinizi güvenle büyütebilirsiniz. Çalıştığınız belirli alanı dikkatlice öğrenin ve büyümenize yardımcı olmak için IoT’nin özelliklerini uygulayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir