Çocuklarınız ile 5 İngilizce Okuma Uygulaması

Çocuklarınız ile 5 İngilizce Okuma Uygulaması

Çocuklarınızla ingilizce okuma için birkaç iyi hikaye kitapları ve sesli kitaplar mı arıyorsunuz? Bu listede bulabilirsiniz. Bunlar iTunes App Store’da çocuklarınız ile birlikte kullanabileceğiniz çeşitli okuma materyalleri sunan bazı popüler iPad uygulamalarıdır. Kitaplar ve sesli kitapların yanı sıra, öğrenim videoları, oyunlar, bulmacalar, öyküler, animasyonlar, aktiviteler ve daha pek çok şeyi içeren diğer öğrenme materyallerine de erişebilirsiniz. Listeye göz atmak ve hangisinin sizin için daha iyi olduğunu görmek isteyebilirsiniz. Çocuklar için ingilizce okuma yapılabilecek ve listeye eklenebilecek başka önerileriniz varsa bizimle paylaşabilirsiniz.

İngilizce Çocuk Kitapları

“Epic’e hoşgeldiniz!” Çocukların ilgi alanlarını keşfedebilecekleri ve anında öğrenebilecekleri 25.000 yüksek kaliteli e-kitap, sesli kitap, öğrenme videosu ve 12 yaş ve altı çocuklar için kısa sınavlar ile sınırsız erişimle öğrenebilecekleri, çocuklar için önde gelen dijital kütüphaneden oluşur.

Geleneksel kurgu hikayeleri “Harry Potter” ve “The Golden Compass”(Altın Pusula)ve “The Incredible Tales of Weirdwood Manor”(Weirdwood Malikanesinin İnanılmaz Hikayeleri)’nin güzelce hazırlanmış resimli kitabı, çarpıcı bir animasyon filmi ve büyüleyici oyun ve yap-bozlar bulunmakta. Kitap 1’ de 30 dakikadan fazla hikaye ve aktivite, Kitap 2-3-4-5 ve 6 da ise 60 dakika ile 90 dakika arasında hikaye ve aktivite bulunmakta.

3-8 yaş arası çocuklar için yapılmış, 250’den fazla eğitici kitap, Netflix orijinal serisinden karakterler içeren oyunlar ve videolar,”StoryBot’a sor” ve “StoryBot süper şarkıları” StoryBots öğrenmeyi eğlenceli hale getiren bir bir iPhone uygulaması. Dünyanın dört bir yanındaki 45.000’den fazla sınıfta kullanılan StoryBots, çocuğunuzun okuryazarlık, tarih, matematik ve fen becerilerini ve daha fazlasını geliştirmesine yardımcı olur. Ayrıca, çocuğunuzun fotoğrafını ve adını ekleyerek, onları gösterinin yıldızı yapabilirsiniz.

Pan’ın maceralarının 7 kitaplık serisini içerir(App Store Çocuklar ve Kitaplarda 42 den fazla ülkede çok satanlarda 1 numara). Pan ailesini ve dünyayı kurtarmak için bir maceraya devam ederken çocuklar Pan’ın hikayesini sevecek. Orijinal karakterleri, yüksek kaliteli animasyonu, müziği, bulmacaları ve etkinlikleri içerir.

PlayKids Hikayeleri, 8 yaş ve altı çocuklar için bir kitap ve inanılmaz hikaye kütüphanesidir. Küçüklüğünüzün okuma sevgisini besleyecek olan bu uzay macerasına katılın. Tüm zamanların en sevdiği hikayelerden, hayal gücünü canlandıran modern klasiklere kadar uzanan bir kütüphaneye erişin.

Sitedeki kitap tanıtımları için tıklayınız. Eğitim kategorisindeki içerikler için tıklayınız. Teknoloji kategorisindeki içerikler için tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir