Viral Launch Nedir? Ne İşe Yarar?

Viral Launch Nedir? Ne İşe Yarar?

Viral Launch , Amazon pazarı hakkında bilgi edinmemiz için analiz yapmamıza yardımcı olmaktadır. Ayrıca tarihsel eğilimleri, aylık satış, aylık gelir, son 12 ay için satış sayısını ve çok daha fazlasını görmemize yardımcı olur. Kaynak ve satış yapabileceğiniz karlı ürünlerin bulunmasında yardımcı olmaktadır.

Girişimcilik kategorisinde yer alan içerikler için tıklayınız.
Viral Launch’ ın Özellikleri
  • Ürün Keşfi

Bu Amazon ürün bulucusudur. Kullanılmayan pazarları aramanıza, ürün fırsatlarını bulmanıza olanak sağlar. Amazon’un ürün kataloglarında gerçek zamanlı geçmiş verilerini elde edebilirsiniz. Bu şekilde daha doğru satış tahminleri alabilirsiniz. Trendler, güvenilir fikirler elde etmeye olanak sunmaktadır.

  • Pazar İstihbaratı

Bu, tarihi trendleri ve pazarın nereye gittiğini bulmanıza yardımcı olacak bir ürün araştırma aracıdır . Verileri görebilir, fiyat ve satış eğilimlerini kontrol edebilirsiniz. Ayrıca potansiyel kârın yanı sıra gerekli olan net yatırımları da hesaplamanıza yardımcı olacaktır. Rakiplerin zayıf ve güçlü yönlerini görerek firmanın strateji belirlemesine olanak sunmaktadır.

  • Anahtar Kelime Araştırma

Bu araç, SEO’ nuzdaki tüm tahminde bulunmanıza yardımcı olur. Alaka düzeylerinden ve diğer filtrelerden yararlanın. Rakiplerinizin kullanamadığı birçok anahtar kelime bulabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz bir liste oluşturucu ile birlikte gelmektedir.

  • Anahtar Kelime Yöneticisi

Elbette, anahtar kelimeleri bulmak için yalnızca bir araçtan daha fazlasına ihtiyacınız var. Ayrıca, anahtar kelimelerin analizini anlamanız ve verileri izlemeniz gerekmektedir. Firmanın performansını artırmak ve aramalarda üst sıralara yerleşmek için doğru anahtar kelimelerin bulunmasına olanak sunmaktadır. Anahtar kelime yöneticisi bu işe yaramaktadır.

  • Liste Analizörü

Bu araç, yapabileceğiniz listeleme geliştirmelerini keşfetmenize yardımcı olacaktır .

  • İlan Oluşturucu

Bu araç, bir ürün kampanyası için eklemek istediğiniz ürünle ilgili en etkili ve önemli anahtar kelimeleri içerecek anahtar kelime listeleri oluşturmanıza yardımcı olur.

Viral Launch, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok seçenek ile kullanıcı dostu bir ara yüzdür. Kategorilere, aylık satışlara, inceleme sayımına ve hatta satış modellerine, nakliye seviyesine ve hatta ilk yatırım maliyetine göre arama yapabilirsiniz. Ardından filtrelerinize dayanarak Viral Launch, ölçütlerinize uyacak şekilde gösterdiği ürünleri güncelleyecektir. Ürünün çok popüler olduğunu düşünürlerse bile bir uyarı verip o bölgeye birçok satıcı girmesine olanak sunmaktadır.

Amazon Viral Launch Web Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız.

1 Comment

  1. Excellent post. I used to be checking constantly this weblog and I am impressed! Extremely useful information particularly the last phase 🙂 I maintain such information much. I was seeking this particular information for a long time. Thank you and good luck.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir