August Smart Lock (Akıllı Kilit Sistemleri)

August Smart Lock (Akıllı Kilit Sistemleri)

Her geçen yıl teknolojinin gelişmesiyle birlikte evlerde bulunan sistemlere de yeni özellikler eklenmektedir. Evlere akıllı buzdolapları, çamaşır makineleri, ışıklandırma sistemleri vs. gibi sistemler geliştirilmiştir. Şimdi geliştirilen sistem ise akıllı ev kilitleri yani Smart Lock teknolojisidir. Tanıtıldığı ilk günden itibaren August Smart Lock akıllı ev kilit sistemleri büyük ilgi gördü. August Smart Lock özelliklerinden bahsedecek olursak, kapınızın kilidi ses komutlarıyla otomatik olarak kilitleyebilir ve evinize gelen kişilere izninizle içeri alabiliyorsunuz. Bu teknolojiyi evinizde kurmak istiyorsanız çok kısa bir süreden kurabilme imkanı sumaktadır.

“Akıllı Buzdolapları Hangi Özelliklere Sahiptir?” hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
August Smart Lock (Akıllı Kilit Sistemleri)Uzaktan Kontrol

Bu teknoloji, ayrıyeten mobil telefonlardan kontrol edilebilmektedir. Bu cihazlarda SmartThink uyumlu bir şekilde çalışabilmektedir. Nesnelerin interneti sayesinde uzakta olsak bile kontrol edilebilme imkânı sunabilmektedir. Dışarı çıktığımızda otomatik olarak kitler ve eve geldiğimizde ise ellerimizde eşya ya da malzemeler olsa bile kapıyı otomatik olarak açmaktadır. Bunu cebimizdeki telefonda bulunan uygulamada eve yaklaştığına dair mesafe az kaldığında kilit açılmaktadır.

Zamandan Tasarruf

Bu sistemin geliştirmesinde hem güvenli hale getirmek hem de zamandan kazanç sağlamak hedeflenmiştir. Zamandan kazanç sağlamak derken bazı evlerde şifreler, tuşlayarak ya da parmak izini taratarak giriyoruz. Bunu ortadan kaldırarak daha kullanışlı ve güvenli olan August Smart Lock teknolojisini sunmaktadır.

Ayrıca bu teknolojide gelen bireylerin geldiğini ve kimin çıktığını göstermektedir. Kontrolünü telefondan ya da giyilebilir olan akıllı saatlerden sesli komutlarla yapılabilmektedir.

Dayanıklılık

Sistem incelendiğinde her türlü hava koşullarına dayanıklı olarak geliştirilmiştir. Güvenlik olarak ele aldığımızda ise biz çıktıktan sonra 20 saniye sonra kendini kilitleyebilmektedir. Ayrıca bunu siz ayarlayabilirsiniz. Kimin evine geleceğini kontrol edebilirsiniz. Eve gelecek olan kişiye erişim izni verebilirsiniz. Ayrıca hem cihazları kullanarak ve anahtarlarla, sensörlerle eve girebilirsiniz.

August Smart Lock (Akıllı Kilit Sistemleri)

Eğer telefonu kaybedersek olur ya bu duruma düşersek uygulamayı otomatik olarak sanal ortamdan şifreleri kaldırabilme imkânı sunabilmektedir.

Tatile çıktığınızda evi kilitleyip kilitlemediğinizi düşünmenize gerek kalmayacak ve gönül rahatlığıyla tatilinize çıkabileceksiniz. Şimdiden evinize almanızı tavsiye ederim.

 

“August Smart Lock” incelemek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir