Kunduz: Soru Sormanın En Kolay Yolu

Kunduz: Soru Sormanın En Kolay Yolu

Öğrenme soru sormakla başlayan bir süreçtir. Soru soran öğrenci öğrenmeye hazırdır ve sorusunu o an sorarak merakını öğrenmeye dönüştürmelidir. Eğitim her yerden ve her saatte erişilebilir olmalıdır. Ülkenin neresinde olursa olsun, günün hangi saatinde olursa olsun öğrenci o an sorusunu sorabilmelidir. İşte bu düşüncelere inanan harika bir uygulamadır “Kunduz”. Özellikle YKS, LGS ve diğer sınavlara hazırlanan öğrenciler için büyük kolaylık sağlayacak bir uygulama. Akıllı telefonunuzdan sormak istediğiniz sorunun fotoğrafını çekip uygulamaya yüklüyorsunuz. Uygulamaya kayıtlı eğitmenler sorunuzu çözüp size kısa sürede dönüş yapıyor. 25000’den fazla eğitmenle 2 milyondan fazla öğrenciye hizmet veriyor. Şimdiye kadar 20 milyondan fazla da soru çözümü yapılmış ve sayı giderek artıyor.

Play Store uygulamasından indirmek için tıklayınız. App Store uygulamasından indirmek için tıklayınız.
Kunduz Programının Sunduğu Avantajlar
  • %100 Çözüm Garantisi

Çözemediğin soruyu sor. Çözümde takıldığın yerler olduğunda eğitmenle iletişime geçip sorabiliyorsun. Zaman kısıtlaması olmadan istenilen her anda takıldığın soruyu göndererek çözümüne ulaşabilirsin. Ders kısıtlaması bulunmadan YKS, LGS gibi sınavlara yönelik tüm soruların detaylı çözümüne de yine Kunduz uygulamasından ulaşabilirsin.

  • Sıra Bekleyip Zaman Kaybetmek Yok

Dershanede ya da okulda sorunu sormak için öğretmen peşinden koşmak veya sıra beklemek yok. Sıcağı sıcağına sorunu sorup çözümünü öğrenince akılda kalıcılığın fazla olması da bir artı daha katmaktadır. Öğrencinin soru sorarken öğretmenden ya da akranlarından çekinme dezavantıjını da ortadan kaldırmaktadır.

  • Sorduğun Sorulara Benzer Sorular Çöz

Sorduğun sorulara benzer sorulardan derlenen testlerle konuyu pekiştirebiliyorsun.

  • Rehber Kunduzdan Tavsiye Al

Rehberlik servisiyle sınav motivasyonu, çalışma taktikleri ile ilgili hocalardan tavsiyeler alarak sınav hazırlığını kolaylaştırabilirsin.

  • Ders Çalışırken Yardım Al

Uygulamadaki tekrar videoları ile konuyu pekiştirebilirsin. Fazla sayıda kuralı olan matematik veya fizik gibi dersleri çalışırken kurallara bakarak yardım alabilirsin.

  • İstediğin Dersten İstediğin Zaman Özel Ders

Zamanını kendin belirlediğin istediğin dersten alanında uzman hocalardan özel ders alarak konu eksiklerini kapatabiliyorsun. Özel derslerin sonunda isteğe bağlı olarak hocalardan ödev vermelerini talep edebilirsin. Verilen ödevlerle konuyu pekiştirebilirsin.

Öğrencinin bilgi eksikliğinden oluşan “Learning Gaps (Öğrenme Boşlukları)” hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir